AShooter

Výběr internetového prohlížeče

Jaký si mam zvolit internetoví prohlížeč na starej pomalej počítač?

Nejlepší odpověď
Bedy

Jsou-li tam Windows XP, klidně použijte Internet Explorer 7 (osmička je o malinko náročnější na paměť, ale zase rychleji vykresluje a je bezpečnější).
Nebo můžu doporučit Avant Browser Lite nebo Iron. Za zmínku stojí i Slimbrowser, ale nevím, jestli je v češtině.

Mozilla Firefox je docela náročná. Google chrome nedoporučuju používat vůbec, protože špehuje své uživatele (to co napíšete do adresního řádku, tak to se odešle do Googlu, takže ví, kam chodíte a kam se přihlašujete).

Další odpovědi
www

Vyzkoušej Maxthon.

Zdroj: www.zive.cz/pro­gramy/maxthon/pr-7041

radce

Zkusl bych Maxthon, mně naprosto vyhovuje, nejen rychlostí. Ale jde i o to, co je „starej pomalej počítač“ 😉
Doplňuji:
Souhlasím s „Bedy“, Chromák je špión, vir, je to ověřené…

anonym

Internet Explorer 5.5.
Nebo Chrome, netuším.

Jaký máš počítač?

BANAN93

já používám mozila firefox

MacChill

Chrome. Je to jednoduchý a svižný prohlížeš i pro staré stroje