Už zase skáčete přes kaluže?

Nejlepší odpověď
aramah

Já ještě nepřestala 🙂

Další odpovědi
briketka10

ó kolena moje kolena, ale jo..
občas to zapraská :D))
skáču přes ty malé..
velké obcházím :))

Drap

Už dávno ne. Mám obavy, že bych nepřeskočil.

Sůwa

V určitém smyslu se o to snažím, ale jde to ztuha. Já to ale určitě dokážu…:-)

led

S pozretím na známy príbeh (kniha, film) každý, koho život prigniavil k zemi a dokázal sa vzopreť osudu, zasa „skáče přes kaluže“. Každý človek sa niekde dostane do situácie, keď sa bude musieť rozhodnúť, či kaluž preskočiť a žiť ďalej, alebo zostať na mieste.

anonym

Přes kaluže skáču i do nich skočím, tak jako když jsem byla dítě – tedy jsem vůbec dospělá.

Damiana

Kalužím se vyhýbám. Nerada skáču.

dudu

Momentálně přeléčuji svoje kyčelní klouby přípravkem Mobilin a pokud zabere tak možná, že opět budu moci kaluže bez problémů dokonce překročit. Jo bejvávalo…

Conchus

Furt, o stosedm

pizlicka

ano,obcas.