Kaluže …

Chci se zeptat … Když jsem byl ve 2. třídě byl jsem šikanován . Nemyslím jako fyzicky ale třeba mi braly peněženku,klíče atd… No ,ale jednou mne nechali napít se kaluže a jelikož jsem se jich bál tak jsem to udělal . Nepamatuju si jak vypadala ale bojím se že mi mohla něco poškodit . Občas mne i pícha u srdce nemusí to s tím mít něco společného ? Nemusely tam být třeba nějaké látky nebo tak něco ?
Doplňuji:
Nyní jsem v 6. třídě

Nejlepší odpověď
Questman

Záleží, v jaké třídě jsi teď.
Pokud máš starost o své zdraví, zajdi si k lékaři a zeptej se jeho na odborný názor :)
Doplňuji:
To by musel být jedině snad nějaký uran nebo něco takového v té kaluži aby se následky projevily po takové době :D

Jestli tě píchá u srdce, může to být způsobeno špatným tlakem, nebo se dá taková bolest snadno zaměnit s bolestí plic.
Nemáš nadváhu nebo podvýživu? To by mohlo být ono. Každopádně s tím doktorem to platí dál :)

Další odpovědi
Drap

Neboj se, nic ti z toho už nebude

Pepa25

To by se muselo projevit během několik málo dní … Teď už je to jen psychika, spojuješ si s tím problémy vzniklé úplně jinak. Na kaluž nemysli, to příčina není.