Avatar uživatele
anonym

Už Vám někdo volal a nabízel 11 tisíc dotace od státu, nechtěl říct víc po telefonu a nutil do schůzky?O co jde,nevíte?

není to nové letadlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gollumek.88

ale jistěže je. Před měsícem mi volal nějaký mladíček, co se do toho zamotal a měl dojem, že si vydělá ještě víc. Po telefonu nic neřekl, to přece nejde, po telefonu by tě neukecal k podepsání smlouvy, neodpověděl na nic, na co sem se ptala, že to nemůže, a jedině schůzka a schůzka. Na takové je dobré požádat o smazání svého čísla z jejich databáze, a pokud budou nadále obtěžovat tak je nahlásit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dannero

typický znak podvodu je nesdělení konkrétních informací a podmínka osobního setkání kde je prostor na psychický nátlak.Jediné řešení je nepodlehnout dobrému vychování a nemilosrdně „típnout“ hovor, klidně i bez rozloučení.Právě onu slušnost lidí tito podvodníci nejvíc zneužívají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Zatim ne,doporucuju ale razne odmitnout,nebo rovnou polozit hovor,i kdyz to neni slusnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Vubec se tim nezabyvejte-podvod-klasika

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Podle mne se bude jednat o finančního poradce. Bude Vám nabízet „nejvýhodnější“ životn a penzijní pojišťění, pojištění baráku a povinné ručení s havarijkou. Už jsem na takové schůzce byla, obvykle mu dá kontakt nějaký Váš kamarád. Tá schůzka byla pro mne promarněná hodina..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání