Už Vám někdo volal a nabízel 11 tisíc dotace od státu, nechtěl říct víc po telefonu a nutil do schůzky?O co jde,nevíte?

není to nové letadlo?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

ale jistěže je. Před měsícem mi volal nějaký mladíček, co se do toho zamotal a měl dojem, že si vydělá ještě víc. Po telefonu nic neřekl, to přece nejde, po telefonu by tě neukecal k podepsání smlouvy, neodpověděl na nic, na co sem se ptala, že to nemůže, a jedině schůzka a schůzka. Na takové je dobré požádat o smazání svého čísla z jejich databáze, a pokud budou nadále obtěžovat tak je nahlásit.

Další odpovědi
dannero

typický znak podvodu je nesdělení konkrétních informací a podmínka osobního setkání kde je prostor na psychický nátlak.Jediné řešení je nepodlehnout dobrému vychování a nemilosrdně „típnout“ hovor, klidně i bez rozloučení.Právě onu slušnost lidí tito podvodníci nejvíc zneužívají.

iceT

Zatim ne,doporucuju ale razne odmitnout,nebo rovnou polozit hovor,i kdyz to neni slusnost.

mojitek

Vubec se tim nezabyvejte-podvod-klasika

skorcovaz

Podle mne se bude jednat o finančního poradce. Bude Vám nabízet „nejvýhodnější“ životn a penzijní pojišťění, pojištění baráku a povinné ručení s havarijkou. Už jsem na takové schůzce byla, obvykle mu dá kontakt nějaký Váš kamarád. Tá schůzka byla pro mne promarněná hodina..