Kepler

Už u vás vykvetly sedmikrásky?

A co ještě?

https://pixaba­y.com/cs/photos/d%C4%9Bv­%C4%8De-m%C3%B3da-make-up-kr%C3%A1sa-model-1848947/

Nejlepší odpověď
Complex

Zatím ne, ale ten obrázek je neskutečně nádherný. :)

Další odpovědi
jirka F

Zatím ještě ne.Jenom tráva se začíná místy zelenat.Ale sedmikrásky ještě vůbec nekvetou.Po vložení odpovědi jsem si vzpomněl,že u nás kvete tavolín zimní škoda jen,že čaj se s toho dá udělat jen jednou.

aliendrone

Nevšiml jsem si, ale čirou náhodou jsem zahlédl kvést to bílé > prvosenka nebo bledule či co je to za plevel. (a to už asi před 14 dny)

Complex má pravdu, MOC hezká babuchen, také se už těším, až začnou svlékat zimněbundózní kukly, přeci jen je to NĚKDY radost pohledět! ;) :D :D

kelley

Ano. Ale když je teplá zima, tak kvetou prakticky celý rok. Jinak sněženky (i v lese) a v zahrádkách talovíny.

Lamalam

Nevykvetly, u nás je ještě 80 cm sněhu.

Kepler

U nás jsem si sedmikrásky všiml dneska, jinde jistě už kvete podběl, sněženky, jíva, možná že i bledule. Záleží na nadmořské výšce a mikroklimatu. Opravdovému jaru uvěřím, až sedmikrásky vyrazí do ulic v minisukních a naostro. 🙂