Avatar uživatele
Kepler

Už u vás vykvetly sedmikrásky?

A co ještě?

https://pixaba­y.com/cs/photos/d%C4%9Bv­%C4%8De-m%C3%B3da-make-up-kr%C3%A1sa-model-1848947/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone, Complex před 1872 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Complex

Zatím ne, ale ten obrázek je neskutečně nádherný. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Zatím ještě ne.Jenom tráva se začíná místy zelenat.Ale sedmikrásky ještě vůbec nekvetou.Po vložení odpovědi jsem si vzpomněl,že u nás kvete tavolín zimní škoda jen,že čaj se s toho dá udělat jen jednou.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Nevšiml jsem si, ale čirou náhodou jsem zahlédl kvést to bílé > prvosenka nebo bledule či co je to za plevel. (a to už asi před 14 dny)

Complex má pravdu, MOC hezká babuchen, také se už těším, až začnou svlékat zimněbundózní kukly, přeci jen je to NĚKDY radost pohledět! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Ano. Ale když je teplá zima, tak kvetou prakticky celý rok. Jinak sněženky (i v lese) a v zahrádkách talovíny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lamalam

Nevykvetly, u nás je ještě 80 cm sněhu.

před 1872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

U nás jsem si sedmikrásky všiml dneska, jinde jistě už kvete podběl, sněženky, jíva, možná že i bledule. Záleží na nadmořské výšce a mikroklimatu. Opravdovému jaru uvěřím, až sedmikrásky vyrazí do ulic v minisukních a naostro. 🙂

před 1872 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek