Kepler

Už se vám stalo, že jste spadli s postele, ačkoliv soudedka/sed nebyl výjimečně vtipná/ý?

Já si koupil novou matraci a padám často. Nějak se furt posouvá, sviňa

Nejlepší odpověď
paul1

Jednou, už je to dávno, se mi to stalo, bylo to po oslavách narozenin. Nějak jsem tvrdě usnul a probudil jsem se až na zemi, kde jsem ale podle manželky docela dlouho ještě spal.

Další odpovědi
elkon

Naštěstí se mi to za celý život nestalo, ale děti kdysi občas (když byly hodně malé).

dubraro

Stalo, ale co pamatuji jen jednou. Podotýkám, že jsem byl střízliv.

led

Nepočúvajte miesto spánku porno, ktoré beží u suseda/susedky…
Potom nebudete padať z postele.

aliendrone

Tak ji dej někdy najíst/napít, aby se nemusela sama plahočit za jídlem/pitím! ;) :D :D

agentpv

Moje dřívější partnerka spadla z postele v tom nejlepším … no byla moc rozdováděná. Já vybuchl smíchem a ona se urazila. A tak jsme tu činnost tenkrát ani nedokončili.

Jiří Bohumil

Mě tedy ne. Ale vzpomněl jsem si, jak nám na vojně jeden slovák vyprávěl vtip (nebo to byla i pravda?) že při „akci“ musel poučit svou prtnerku : „Marienka, zapri sa, lebo ťa dotrpkám až do Čiernej pro Čope“. Asi měli také nějakou horší matraci-:-)

paul1

Pro „Kepler“: jestli nepochází z Polska, tam mají „kaktus pochodowy“, toto by byl „matrac pochodowy“ 😄