Kepler

Už se vám stalo, že jste někde v přírodě a najednou všechno ztichne?

Nemyslím jako důsledek šťourání se v uchu hřebíkem. Najednou přestanou ptáci zpívat, ani lísteček se nepohne, padne na vás jakási tíseň. A pak, třeba za minutu, jako když se znova zapne rádio. Čím to je? Že by byl aliendrone nablízku?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nepamatuji si. V lese vždy slyším alespoň zpěv ptáků.

Další odpovědi
Drap

Stává se to. Netuším co to způsobuje. Jsou však místa kde toto natává poměrně často, jinak je to spíše velmi sporadicky.

briketka10

Samo..
Ale není to aliendronem, ale tím, že jsem pro všechny hlučná
proto všichni a všechno ztichne. A já se bojím, jako pavouků :)
Hned pospíchám domů, aby mě snad nikdo nepřepadl.

To je jen můj názor.

led

Ano, keď sa objavili „tiežturisti“. Vystačili si s vlastným hlukom. Príroda stíchne, keď hrozí nebezpečie. Možno to poznáte na Maestrovi Svrčkovi (cvrček). Vyhráva na svoje stradivárky a keď sa priblížite, stíchne.
Aliendrone vraj dokáže svoj zjav prispôsobiť okoliu, rovnako ako jeho kolega Predátor a stáva sa pre nás neviditeľný.

orwell

Zajímavé, nevšiml jsem si, ale dám si na to pozor. Možná je to tím, že i příroda se potřebuje občas nadechnout 🙂

Mc Merkurion

… příroda nejni nikdy tichá, vždy je tam nějakej šum, i kdyby jen vítr … takže ne, nestalo … a že v ní jsem dost často …

Klaproth

Ano, zažil jsem to. Obvykle je to při prudkém poklesu atmosférickéh­. tlaku.