Avatar uživatele
Kepler

Už se vám stalo, že jste někde v přírodě a najednou všechno ztichne?

Nemyslím jako důsledek šťourání se v uchu hřebíkem. Najednou přestanou ptáci zpívat, ani lísteček se nepohne, padne na vás jakási tíseň. A pak, třeba za minutu, jako když se znova zapne rádio. Čím to je? Že by byl aliendrone nablízku?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Klaproth, orwell před 1620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Nepamatuji si. V lese vždy slyším alespoň zpěv ptáků.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Stává se to. Netuším co to způsobuje. Jsou však místa kde toto natává poměrně často, jinak je to spíše velmi sporadicky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Samo..
Ale není to aliendronem, ale tím, že jsem pro všechny hlučná
proto všichni a všechno ztichne. A já se bojím, jako pavouků :)
Hned pospíchám domů, aby mě snad nikdo nepřepadl.

To je jen můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, keď sa objavili „tiežturisti“. Vystačili si s vlastným hlukom. Príroda stíchne, keď hrozí nebezpečie. Možno to poznáte na Maestrovi Svrčkovi (cvrček). Vyhráva na svoje stradivárky a keď sa priblížite, stíchne.
Aliendrone vraj dokáže svoj zjav prispôsobiť okoliu, rovnako ako jeho kolega Predátor a stáva sa pre nás neviditeľný.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Zajímavé, nevšiml jsem si, ale dám si na to pozor. Možná je to tím, že i příroda se potřebuje občas nadechnout 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… příroda nejni nikdy tichá, vždy je tam nějakej šum, i kdyby jen vítr … takže ne, nestalo … a že v ní jsem dost často …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ano, zažil jsem to. Obvykle je to při prudkém poklesu atmosférickéh­. tlaku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek