Kepler

Už se vám stala nějaká hodně nepříjemná věc na pátek třináctého? Když tak napište jaká.

Já jsem až do včerejška na tohle pověrčivý nebyl, ale: včera se mi něco nasomrovalo do PC a výsledkem je, že jsem asi přišel o všechna data a většinu programů. Pokud je tady dobrá duše, která SW rozumí a může poradit, vše popíšu v interní poště a za pomoc budu vděčný. Tady s tím nechci široce zatěžovat. Jsem totálně v loji a nevím si rady.

https://pixaba­y.com/cs/p%C3­%A1tek-13-wordpress-typografie-slovo-1042203/

Nejlepší odpověď
mzm

Jo, v práci odešel kávovar a klika do kuchyňky. Spousta lidí u nás jede na kafe, takže tragédie.

Disk z PC vytáhnout a přečíst v jiném PC. Teoreticky by se z něj mělo aspoň něco dát dostat.

Další odpovědi
independent

To někdo schválně naprogramoval vir na pátek 13., v pověru nevěř i nadále.

zjentek

Jo, mně se taková věc stala! Popíšu. Podal jsem si plnej tiket sportky (nea extra tah pátek 13!) i se šancej, bylo tam cca 180mega možná výhra a netrefil jsem nic! Z deseti sloupků nic, vůbec nic, ani pátou, ani poslední číslo šance, prostě nic!

aliendrone

No, jestli to „náhodou“ nebylo poslední kumulativní aktualizací Windows. Mně např. tato ODSTRANILA oddíl s Linuxem (včetně Grubu)!!! Ten můj řev musel být jistě slyšet i u vás! ;) :D :D

BTW – hodně mých známých má s poslední aktualizací potíže – ale Google dělá, že problém neexistuje! Nikde nic neslyšíš, nikde nic nepíší… A pak si dělej RELEVANTNÍ obrázek o světě, když dostáváš informace jak kdy a jak které… ;) :D :D

VÍTEJTE V DEZINFORMAČNÍM PRASOKRATIKÉM SVĚTĚ!!!

(ohledně pomoci… Podle mých zkušeností je NEJHORŠÍ možnost opravovat počítač na dálku radami – jedině pokud u něj sedíš to má smysl! Tož sry kámo! :( )

Kepler

Alien: dá se to i na dálku pomocí vzdáleného připojení a skype, ale zatím ještě něco zkouším, uvidím.