hapiky

Už jste si někdy koupili něco, co nabízí v reklamě v televizi?

Je to spíše jen k inspiraci?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pro sebe ne, ale mutter tyhle věci prostě milovala! (staří lidé tomuhle snadno podléhají) Takže jsem chca-nechca zakoupil hromady V-krouhačů WS 2000 apod. bejkáren od Horsta, jen co je pravda! :D :D :D

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, třeba kávu, nekoupil jsem sice přes televizi, ale reklama na ni běžela. Stejně tak třeba jogurty.

annas

Když začínala reklama na Tschibo, kupovala jsem i tuto rozpustnou kávu a posílala jsem, tehdy papírové obaly od kávy. Výměnou jsem bodržela hrníčky na kávu v různých barvách.

Asi před 2 či 3 roky mě upoutala v TV reklama na kávu s příchutí karamelovou, mandlovou, oříškovou , myslím i čokoládovou. Všechny jsem vyzkoušela, nejžádanější a nejchutnější byla karamelová.

Obsah byl ve skle se širokou zabroušenou zátkou, skleničky používám stále na koření apod.

Dívala jsem se v obchodě, ale káva už zmizela.

Jo,.naposled jsem koupila malé kulaté sušenky . Vyzkoušela jsem je, ,docela mně chutnaly,

Ale jinak přes reklamu v TV nic velkého.

Teď se řídím zásadou, že ty výrobky, na něž běží v TV reklama, nekupuji. Raději jdu jinam.

Schluker

Spoustu veci, ale tak nejak nezavisle na reklame.. Treba auto jsem podle reklamy fakticky nevybiral, ale v televizi ho ukzovali.

Kepler

Ano, více věcí, ale ani jsem netušil, že na to běží TV reklama. Mám takový podmíněný reflex: reklama a hned je ovladač v ruce.

ivzez

Myslím, že ne.

Ovšem jistě to nevím, protože TV reklamy nesleduji.