Avatar uživatele
hapiky

Už jste si někdy koupili něco, co nabízí v reklamě v televizi?

Je to spíše jen k inspiraci?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, aliendrone před 1816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Pro sebe ne, ale mutter tyhle věci prostě milovala! (staří lidé tomuhle snadno podléhají) Takže jsem chca-nechca zakoupil hromady V-krouhačů WS 2000 apod. bejkáren od Horsta, jen co je pravda! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, třeba kávu, nekoupil jsem sice přes televizi, ale reklama na ni běžela. Stejně tak třeba jogurty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Když začínala reklama na Tschibo, kupovala jsem i tuto rozpustnou kávu a posílala jsem, tehdy papírové obaly od kávy. Výměnou jsem bodržela hrníčky na kávu v různých barvách.

Asi před 2 či 3 roky mě upoutala v TV reklama na kávu s příchutí karamelovou, mandlovou, oříškovou , myslím i čokoládovou. Všechny jsem vyzkoušela, nejžádanější a nejchutnější byla karamelová.

Obsah byl ve skle se širokou zabroušenou zátkou, skleničky používám stále na koření apod.

Dívala jsem se v obchodě, ale káva už zmizela.

Jo,.naposled jsem koupila malé kulaté sušenky . Vyzkoušela jsem je, ,docela mně chutnaly,

Ale jinak přes reklamu v TV nic velkého.

Teď se řídím zásadou, že ty výrobky, na něž běží v TV reklama, nekupuji. Raději jdu jinam.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Spoustu veci, ale tak nejak nezavisle na reklame.. Treba auto jsem podle reklamy fakticky nevybiral, ale v televizi ho ukzovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, více věcí, ale ani jsem netušil, že na to běží TV reklama. Mám takový podmíněný reflex: reklama a hned je ovladač v ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Myslím, že ne.

Ovšem jistě to nevím, protože TV reklamy nesleduji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek