Bronzový

Už jste si někdy koupili něco, co nabízí v reklamě v televizi?

Je to spíše jen k inspiraci?

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pro sebe ne, ale mutter tyhle věci prostě milovala! (staří lidé tomuhle snadno podléhají) Takže jsem chca-nechca zakoupil hromady V-krouhačů WS 2000 apod. bejkáren od Horsta, jen co je pravda! :D :D :D

Další odpovědi:

Zlatý

Samozřejmě, třeba kávu, nekoupil jsem sice přes televizi, ale reklama na ni běžela. Stejně tak třeba jogurty.

Zlatý

Když začínala reklama na Tschibo, kupovala jsem i tuto rozpustnou kávu a posílala jsem, tehdy papírové obaly od kávy. Výměnou jsem bodržela hrníčky na kávu v různých barvách.

Asi před 2 či 3 roky mě upoutala v TV reklama na kávu s příchutí karamelovou, mandlovou, oříškovou , myslím i čokoládovou. Všechny jsem vyzkoušela, nejžádanější a nejchutnější byla karamelová.

Obsah byl ve skle se širokou zabroušenou zátkou, skleničky používám stále na koření apod.

Dívala jsem se v obchodě, ale káva už zmizela.

Jo,.naposled jsem koupila malé kulaté sušenky . Vyzkoušela jsem je, ,docela mně chutnaly,

Ale jinak přes reklamu v TV nic velkého.
--
Teď se řídím zásadou, že ty výrobky, na něž běží v TV reklama, nekupuji. Raději jdu jinam.

Spoustu veci, ale tak nejak nezavisle na reklame.. Treba auto jsem podle reklamy fakticky nevybiral, ale v televizi ho ukzovali.

Zlatý

Ano, více věcí, ale ani jsem netušil, že na to běží TV reklama. Mám takový podmíněný reflex: reklama a hned je ovladač v ruce.

Zlatý

Myslím, že ne.

Ovšem jistě to nevím, protože TV reklamy nesleduji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 632
Zlatý marci1 351
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 292
Zlatý mosoj 274
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 213
Zlatý briketka10 177
Zlatý ivzez 160
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.