Ella

Nevyžádaná dobírka – doplnění otázky: znáte ComGate Logistic???

Dobrý den, nedávno jsem se ptala, jestli vám někdy přišlo něco, co jste si neobjednali – dnes nám přišla „poslední výzva“ k vyzvednutí.
Byl tam uveden odesílatel – ComGate Logistic, Pardubice. Znáte to někdo? Nějak jsem nepochopila co je to za firmu nebo co, podle jejich internetových stránek.
Setkali jste se někdy s touto firmou?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zkušenost stou firmou nemám, toto jsem našel jestli to trochu pomůže.
ComGate je poskytovatel iMarketing, call centra, logistické a vývoje softwaru služby. Naše komplexní outsourcing nabídnout vám pomůže dosáhnout lepších obchodních reuslts na úspory nákladů a utiliozing více své zákaznické základny. Náš tým účty 200 členů se nachází v call centrech v Hradci Králové a Příbrami, logistické centrum v Pardubicích a ve vývoji jednotky v Praze.ComGate Logistics, s.r.o.

Zajišťujeme logistické služby. Nabízíme skladování, ruční kompletace, balení, expedice a dopravu se specializací na logistiku pro e-shopy.
Naše firma je v tomto oboru jedna z nejlepších.

Zdroj: http://www.com­gate.cz/cz/

Další odpovědi
tom004

Nesetkal, a neobjednané věci ignoruji. Jsou „firmy“,které zkouší různé fígle.V našem profláknutém státě sehnat adresu,a nejen ji, na kohokoliv není problém.Pokud jsi si jistá,žes nic neobjednala,nep­řebírej.

Michal Kole

Nevyžádanou zásilku lze převzít, ale fakturu z ní platit nemusíte.

Uvedu příklad:

Táta si často něco objednává. Zásilky doma přebírá jeho matka, protože s manželkou mají malé dítě, oba už chodí do práce a maninka otce je doma. A maminka otce nemůže vědět, jestli si syn zase něco neobjednal. Je zvyklá, že 1 za týden nebo 14 dní zazvoní pošta nebo přepravní firma. Syn platí předem tak maminka jen podepíše převzetí, balíky většinou do vlastních rukou nejsou.

led

Firmy si medzi sebou predávajú databázu zákazníkov a potom posielaj tzv.úvodné balíčky. Ak takýto balíček nepreberiete, nič sa nestane, je to to isté ako v e-mailoch spam. Ak odpoviete, už vás majú a žiadajú peniaze.