Hufnágl

Už jste ochutnali v restauraci mořské plody?

Ptám se nově registrovaných, kteří si nemohli otázku přečíst.

admin vrátil tuto otázku, která byla nahlášená z důvodu plagiátorství, porušení autorských práv.

Jsem překvapená, že admin vrátil vaši otázku po dvou měsících. Neposunula se dopředu kvůli tomu, že jste ji doplnil?

Nejlepší odpověď
Emefej

Mnohokrát, když jsem u moře, tak prakticky nic jiného nejím.

Další odpovědi
anonym

Tenkrát v Hulíně po revoluci se podávali první krevety, to ti byla lahůdka.

Drap

Nesčetně krát

da ny

V našich restauracích si mořské plody nedám, ani ryby.
Já ty mlže, plže, hlavonožce v oblibě vůbec nemám ;)
Výjimkou jsou smažené kalamáry, po těch bych se mohla „umlátit“ :D

Opakující se a podobné otázky mi nevadí. Zvlášť, pokud se týkají názoru/ pocitu apod.. Když někdo hledá fakta, informace, poučení nejdříve může využít archiv, nebo prostě možnosti, které internet poskytuje. Pokud jsou otázky stejné po 3 týdnech, 2 nebo 3 měsících, jsou dle mého mínění téměř zbytečné.
Takové bych, ale touhu mazat neměla :)

paul1

V restauraci ne, tam si nějako netroufám. Poprvé jsem jedl chobotničky v r. 1985, kdy nás konečně pustili za ségrou do Švýcar a její známí dělali doma z toho rizoto. Celkem to bylo dobré. My si sem tam uděláme doma krevety.

led

Môžme odpovedať aj my, čo sme už dlhšie registrovaní?

Síce nie v českej, ale čo už iné môžte jesť v rybárskej reštaurácii, keď jedlo vyberajú rybári, ktorí tie ryby nalovili. 🙂
Pokiaľ budete niekedy v „rybárni“ v Dalmácii (Chorvátsko) doporučujem vám „morského psa“. To je asi 1m dlhý žralok (ľudomil, nežerie českých turistov). alebo jemne opekaná na miernom ohni vlastnoručne nazbierané ulitníky, postriekané citrónovou šťavou. Mňam.

GM

Nejedla jsem je v restauraci ani jinde. Nemám odvahu.

Hufnágl

da ny
To není opakující se otázka, jen byla navrácená adminem.

da ny

„…nahlášená z důvodu plagiátorství, porušení autorských práv…“
Já se domnívala, že ji někdo nahlásil, právě proto, že tady už třeba před rokem nebo 5 byla :) Všimla jsem si, že i to někomu vadí.
Jeden čas se mi také stalo, že jsem viděla 1 otázku 2×, ale to bylo zřejmě mým unaveným prohlížečem :D. Zaznamenala jsem i na toto téma dotaz, možná jsem nebyla sama :D
Tak se omlouvá, že jsem něco zvojtila :)

annas

Hufnágl,

nechce se mně věřit, že admin vrátil otázku po dvou měsících. To se zde nestává.
Nedoplnil jste ji náhodou a tím se posunula?

Kromě toho, otázky se mohou opakovat, admin to neřeší. Vrátil by ji hned.