otaznik007

Už jste někdy zažili nějaký paranormální jev?

Já tedy ne… Pokud jste už někdy zažili něco podivného, napište to…
Doplňuji:
Stalo se vám ještě něco podivného?

Nejlepší odpověď
iwrana

Když zemřel můj tatínek,musela jsem po kremaci dojít do pohřební služby vyzvednout urnu s popelem.Auto jsem měla zaparkované u Penny.Než tam Penny postavili,tak jsme tam léta letoucí bydleli a hned vedle nás měla domek tatínkova máma.Když jsem se vracela na parkoviště k autu,slyšela jsem cinkat hlasitě zvonky.Obcházela jsem Penny a hledala odkud by to mohlo znít.Připadlo mě,že by to mohlo být,jak vítr hýbal osvětlením nad nápisem Penny.Ale jezdím tam často na nákup,vždycky poslouchám,jestli to cinkání zase uslyším,ale nikdy nic.I když třeba fouká vítr.Už je to skoro tři roky.Věřím,že tam,co tatínek tak dlouho žil,se takto rozloučil.

Další odpovědi
Michal Kole

Nepochopitelné chování úřednice na úřadu práce vzhledem k ménu zdravotnímu stavu a sociální a finanční situaci.

mosoj

Když zemřel mé ženy strýček, tak měl pohřeb v kostele. Stál jsem se ženou jako ostatní a čekal na začátek obřadu. Nad rakví vysel obrovský lustr, který se najednou začal hýbat a klesat dolů. V první chvíli jsem si myslel že to je součást obřadu, neš mně došlo že to je blbost. Tak jsem strčil do ženy aby se také podívala ale v tu chvilku to přestalo. Připomínám že strýček byl mojí ženy, já jsem ho téměř neznal, takže emoce nepřicházejí v úvahu a na halucinace netrpím. Včíl mudruj.
Doplňuji:
Tak jsem si to přečetl a je mně to houby platný.
visel – než !!!!!!

anonym

Bylo to asi před deseti lety.Manželka přišla z práce, vzala skleničku a napila se studené vody.Já jsem mezi tím udělal kafe a šli jsme si sednout do obýváku.Asi po deseti minutách bylo slyšet z kuchyně velkou ránu.Oba jsme tam ihned běželi, ale nemohli jsme chvíli přijít na to, co to způsobilo.Až já jsem si pak všiml, že na stole měla být ta sklenička po vypité vodě a místo toho tam byla hromada střepů.Ale kdyby jen to.Ty třepy byly rozprsknuté po celé kuchyni.Lekli jsme se, protože jsme již také kolikrát slyšeli, že když se něco stalo v rodině, že se něco rozbilo.Ale po několika dnech, kdy žádná špatná zpráva nedorazila, jsme usoudili, že to možná bylo způsobeno únavou materiálu.Ale divili jsme se, že se sklenička rozprskla na malé kousíčky střepů, že jen normálně nepraskla.

led

Nemenovaný Úrad práce:
registrovaný nezamestnaný opierajúci sa o paličku -tesne pod 60 rokov- (nemá nárok ani na predčasný dôchodok):
Dobrý deň, (s nádejou v hlase) podarilo sa už niečo nájsť?
usmiatá pracovníčka ÚP –23–25 rokov-:
Dobrý deň, vy ste robili v divadle, že? (odmlčala sa, prehodila si žuvačku na druhú stranu)…
máte šťastie, radujte sa (so žiarivým úsmevom dodala), máme voľné miesto tanečníka v balete
beriete?
Doplňuji:
toto nie je scénka z komédie, ale skutočná udalosť, ktorej som bola svedkom :(
to určite bola nejaká mimozemšťanka, alebo aspoň nelietajúce UFO

anonym

ja obcas slysim skripani, tuky tuk, mokre ruce drhnou o sklo a jiné

iceT

Pro mě bylo paranormální,když jsem si koupila něco hezkého a kamarádka to hned nechtěla taky.Ona totiž musí mít všechno co mají ostatní,ale tuhle věc nechtěla a mě to fakt přišlo nenormální,že se nechce opičit…

led

ad lahny
toto sa stáva pri vysokom tóne -
„Zvuk je produkovaný hmotou – je mechanicky vyžarovaný alebo vzniká pri presune energie z jedného miesta na druhý cez určitú hmotu, napríklad vzduch alebo vodu. Vo vákuu nemôže zvuk vznikať vôbec, ani sa cez vákuum nemôže prenášať. Vibrácie v objekte, ktorý zvuk vydáva spôsobia vibrácie molekúl okolitých materiálov – prenosom vibrácie vzniká zvuk, vibrácia musí byť však špecifická. Pravidelné, resp. dokonalé vibrácie vnímame ako príjemný zvuk alebo hudbu, nepríjemné sú nepravidelné, nedokonalé vibrácie, ktoré vnímame ako hluk.“
TÉMA: ZVUKOVÁ ENERGIA, ZVUK Úvod (odkaz je na stiahnutie dokumentu):
http://pdf.tru­ni.sk/download?kpep/ma­terialy/zoldo­sova-temaZvuk.pdf