dudu

Už jste někdy viděli jak teče země?

Asi stejně jako já dosud ne., takže zírejte:

http://soriso­mail.com/email/42722/ja-viram-desmoronar-uma-montanha.html

Nejlepší odpověď
annas

Strašný pohled, bezmocnost, hrůzná představa, co bude dál, kdy to skončí.
Něco podobného, ale v mnohem menší míře, jsem viděla na záběrech z povodní..

Další odpovědi
barnajka

No ze mě teda teče brutálně – každý léto, jak teploty začnou šplhat nad snesitelných 25*C.
Jak teče z vás, to fakticky nevím ;)

Ale vážně: téct zem/Zemi jsem opravdu ještě nikdy neviděla.
A ani to vidět nechci, ne na vlastní oči.
Je to docela drsný pohled, který fascinuje jenom na videu, v pohodlí domova. Být přímo u toho, tak už nadosmrti nebudu mít 100% klidný spaní :)
Za video přesto děkuju, dudu – bylo to zajímavý

commando

Hrozné. A nedá se to zastavit…To se opravdu jen tak nevidí.....