Avatar uživatele
roxy52

Už jste byli někdo tenhle rok na houbách?

Já až dneska a docela úspěch.Na smaženici to není,ale třeba do polévky,nebo do leča.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, aramah, kapka, flodur, straširybka před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Dobrou chuť.
http://www.us­zsmsk.cz/WwwFi­leStore/Muchom%C5­%AFrky.JPG

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tak to ti Roxy gratuluji mě to čeká za 14 dní tak jsem zvědavá jestli něco donesu v košíku dom.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já teď někdy půjdu. Mám to v plánu. těším se 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Už jsem byl našel pár masáků a 2 kováře. Byla omáčka. Zítra bych to chtěl zkusit .Nevím napřed bylo teplo a sucho teď několik dní prší ale je celkem chladno 15° C.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Včera jsem obešel rododendron a toto je výsledek:
http://sklad.o­brazku.cz/obr454937_hou­by.jpg

Zdroj: vlastní zahrada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

my asi 3× a nic, půjdem zase, uvidíme. ale včera jsem si zasadila na zahradě pýchavky, tak jsem zvědavá, co z toho bude, ty mám, jako řízky, nejradši 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Dnes jsme byly s dcerou, taky poprvé, přinesly jsme každá půl košíku – praváky, kováře babky, suchohřiby a růžovky. A taky kozáky a kuřátka – pěkná všehochuť, zítra bude polévka a houbová omáčka s knedlíkem a vařeným jazykem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Můj manžel je spolehlivý zásobovač – hřibař.Na 14 dní má ode mne zákaz přinést domů cokoli podobné houbám.Jedli jsme devět dní za sebou pokrmy z hub.Pak jsem se šprajcla a chci pauzu.Houby mám ráda,ale přeci jen zas tak často být nemusí.Chodí na ně stejně dál,ale prozatím zásobuje kolegy a kolegyně v práci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek