roxy52

Už jste byli někdo tenhle rok na houbách?

Já až dneska a docela úspěch.Na smaženici to není,ale třeba do polévky,nebo do leča.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dobrou chuť.
http://www.us­zsmsk.cz/WwwFi­leStore/Muchom%C5­%AFrky.JPG

Další odpovědi
panenka

Tak to ti Roxy gratuluji mě to čeká za 14 dní tak jsem zvědavá jestli něco donesu v košíku dom.

Jahoda

Já teď někdy půjdu. Mám to v plánu. těším se 🙂

elektrikář

Už jsem byl našel pár masáků a 2 kováře. Byla omáčka. Zítra bych to chtěl zkusit .Nevím napřed bylo teplo a sucho teď několik dní prší ale je celkem chladno 15° C.

Bumbes

Včera jsem obešel rododendron a toto je výsledek:
http://sklad.o­brazku.cz/obr454937_hou­by.jpg

Zdroj: vlastní zahrada

straširybka

my asi 3× a nic, půjdem zase, uvidíme. ale včera jsem si zasadila na zahradě pýchavky, tak jsem zvědavá, co z toho bude, ty mám, jako řízky, nejradši 🙂

GM

Dnes jsme byly s dcerou, taky poprvé, přinesly jsme každá půl košíku – praváky, kováře babky, suchohřiby a růžovky. A taky kozáky a kuřátka – pěkná všehochuť, zítra bude polévka a houbová omáčka s knedlíkem a vařeným jazykem.

lorja

Můj manžel je spolehlivý zásobovač – hřibař.Na 14 dní má ode mne zákaz přinést domů cokoli podobné houbám.Jedli jsme devět dní za sebou pokrmy z hub.Pak jsem se šprajcla a chci pauzu.Houby mám ráda,ale přeci jen zas tak často být nemusí.Chodí na ně stejně dál,ale prozatím zásobuje kolegy a kolegyně v práci.