eškeree

Poraďte, co mám dělat, abych usnula, když se mně to nedaří?

už 3den jsem nespala i když chci usnout tak my to nějak nejde nevím co mám dělat pomožte mi někdo prosím

Nejlepší odpověď
dubraro

Tři piva.

Další odpovědi
Edison

Máme Tě klepnout? Navštiv lékaře!!

Arne1

Dej si trochu sexu, potom se dobře spí

yuko

Věřím, že ses nakonec vyspala. Máme v práci kluka, který má insomnii – poruchu spánku. Je unavený, ale bez léků by neusnul.

paul1

Také mám někdy problémy s usínáním ( jsem už postarší). Spolehlivě mi funguje lehnout si na bok (můžete i do jiné, Vám pohodlné polohy), zavřít oči a dýchat břichem. Na to dýchání břichem se soustředit a podle možnosti nemyslet na nic jiného, jen pomalu a hluboko dýchat

anonym

Když se mi nedaří usnout, počítám pořád dokola do pěti. Každé číslo si jakoby píšu křídou na tabuli. Hezky pomalu. Nebo si představuju něco pěknýho, malý rybky, každá je jinak barevná, hezky pomaličku plavou. Nebo ptáky v oblacích, jak tam tak hezky poletují, prostě cokoliv, co máš ráda, co tě uklidní. Nebo si šeptem přeříkávej pomalu nějakou pohádku, kterou dobře znáš. Představuj si všechno, co šeptáš, jako film.