Úvěrovy podvod

dobry den včera jsem psala kvulu podvodu měla jsem tam 30.000kč atet tam mam 100 000kč je to kvuli nezaplaceneho uvěru neplatila jsem nic hrozimi exekuce a trestni oznameni jaky mužu dostat trest děkuji…

Nejlepší odpověď
Vikičistič

Do 100.000Kč je trest smrti utopením.

Další odpovědi
Zlatomuska

potrebovala bych více informací. Proc si myslíte, ze jste spáchala uverový podvod? A kde jste měla 30.000, a ted máte 100.000? Nerozumím dost dobre zadání. Ale pokud vám peníze pribývají, tak tím líp, ne?;o) Jinak vám samozrejmě exekuce hrozí. Doporucuji se dohodnout na spllátkách, jinak můzete jít sedět. Ale i tak se Vám dluh nesmaze.Přeji hodně stěstí