Avatar uživatele
Lumpo

Uslyší sebevrah výstřel z pistole, která ho zabije?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek, Ganymede před 2975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

No, obyčejná pistole není nadzvuková, takže by to slyšet měl, ale pochybuji, že by to mozek dokázal vůbec zpracovat než se do něj zavrtá kulka.

Tak pardon, co sem koukal, tak většina pistolí je lehce nadzvuková, takže to neuslyší určitě.

Upravil/a: Quimby

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Napred vystreli a pak umre. Hadej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Záleží kam se střelí. Pokud do břicha, tak ano, pokud do hlavy, tak i zde si myslím, že záleží kterou část mozku zasáhne.
A dám ti otázku já:
Uvidí své tělo hlava setnutá na gilotině? Mozek žije, oči vidí, možná i mluvit bude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

ne, ale stihne si ověřit zářez drážkování z hlavně na kůlce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Podle mě, záleží kde se střelí :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Záleží, jak to spáchá. Jestli si na to najme střelce. který ho trefí jedinou ranou z pistole skrz kilometrový pole třeba do oka, tak už bude „bůh ví kde“, až k němu ten zvukový efekt výstřelu doletí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pistole ho nezabije, ale projektil a co myslíš, slyší sebevrah vlak, pod který skočí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Raibek: mluvit ta hlava určitě nebude, maximálně pohybovat rty; k mluvení by potřebovala hlasivky a hlavně plíce, od těch už je oddělena. Četl jsem, že když kat po setnutí dříve ve středověku zvedl hlavu do výše, nebylo to proto, aby ji viděla přihlížející lůza, ale aby hlava viděla, kolik lidí vidělo její trest a potupu. Dekapitovaná hlava údajně ještě několik sekund až minut vnímá, limitem je zřejmě snižující se obsah kyslíku v krvi, která zůstává v krevním řečišti mozku (již nekoluje, není poháněná srdcem).

před 2975 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek