FlAsh_7

Uškodí, když si jednou za čas dám den, kdy budu jíst více?

Nemyslí konzumaci fast foodů,…, ale normální jídlo.

Odpovědi
Hlada

Naopak! U neobézního dítěte ve vývinu je omezování v jídle totální zhovadilost.

nyjono

Co znamená jíst více?
A jak jíš normálně?

zjentek

A budeš se i více hýbat? Všeobecně ANO, uškodí. Doplňovaní paliva MUSÍ BÝT přímo úměrné spotřebě. Totiž nemáš nádrž, v které by ti palivo vyčkávalo coby rezerva. S takovou se ti něco jako nádrž vytvoří, nejspíše v oblasti břucha. A nebude to hezký pohled a nakonec ani cítit se dobře nebudeš. Budeš se možná i cítit provinile, neřku- li stydět se. Tak co, ještě máš chuť se „přecpat“? (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.