mija bill

umrtí yorkshirů

v kolika vetšinou umírají yorkshiři ?????

Nejlepší odpověď
Emefej

Našemu za půl roku bude 15 a je pořád živý až moc.

Další odpovědi
briketka10

yorkšírci se dožívají asi 11–12 let, i když v minulosti tomu bylo o něco méně..znám i yorkšíra 14 letého, ale ten je skutečně výjimkou..
jinak mezi pejsky staršími se najdou i 17ti letí..

race02

Většinou kolem 8 – 10 let.

Lilly

Babička měla taky yorkšíra a zemřel v 12 letech :( ale nemusí to tak být vždicky já mám yorkšíra je mu 12 let a je živej :)

samicek333

Řekla bych tak 10 – 15 let. Malá plemena se dožívají vyššího věku, než velcí psi.
Váš se může dožít třeba i 20 let, nebo klidně i 5. podle zdravotního stavu…

Pajka.111

Ahoj, prosím o vaše názory na službu https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz? Využili jste už? A spokojenost?