Umírá už náš pes, nemo je jen nomocný a dostane se z toho?

Máme psa zkříženého se špicem. Je mu 15 let. Furt polehává a občas kňučí. Myslíte, že mu něco je? Umírá?

Nejlepší odpověď
Putin

Pokud občas kňučí a polehává, tak to může být cokoliv, od nataženého svalu až po vážnější nemoc, určitě navštívit veterináře!

Další odpovědi
Lamalam

Neztrácej čas tady na odpovědích a upaluj s pejskem k veterináři.

anonym

může mu být cokoliv, od bolavého zubu, uší, k páteři, nebo břicho, tlapky, cokoliv, podívej se mu do mordy, třeba zub, prohmatej mu packy, až bude stát, tak břicho, jemně ho zatahej za uši, jestli nemá tuhle bolest, to se těžko radí, stejně s ním musíte na veterinu, je mu 15 let, je už starší, uvidíš, co vám na veterině řeknou

isteron

Špic sa bežne dožíva len 15 rokov. Aj náš špic, biely stredný, v 14. rokoch zostal postihnutý na obličky, veterinár mu predpovedal ešte jeden rok. Aj tak bolo. kupovali sme mu diétne granule od veterinára, rok sa tešili na jeho prítomnosť, ale presne na 15. rok prestal chodiť, stratil silu, všetko vyvrátil . Tak sme sa sním rozlúčili , dali ho do veterinárnej nemocnice a na druhý deň sme si ho odniesli v škatuli domov… Bolo to presne v tento čas vlani. Mám veľa snímok a videozáberov o ňom, ale doteraz sa nemôžem na neho pozerať. Neznesiem to, …

www

Asi toho pejska nemáte moc rádi, poněvadž místo návštěvy veterináře (jediného odborníka, který mu může pomoci), se ptáš (zjišťujete laické informace) zde. Chudák zvíře ☹. Takové majitele si žádné zvíře nezaslouží !!!
Zajdi ty, nebo kdokoliv z rodiny se zvířetem k veterináři, JEN TAM se dozvíte víc.

luky.1986

15 let? Tak to uz bych kopal hrobecek..