Čecho_slovák

Umí budoucí premiér cizí jazyky?

Hlavně angličtinu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Hlavní kvalifikací bude podřídit se Bruselu, ostatní nehraje roli. Volby v ČR přece nevyhráli vlastenci, ale věrní kývalové.

Další odpovědi
Pepa25

Záleží, kdo to bude.
Pokud Petr Fiala, tak o tom vůbec nepochybuju, protože je to bývalý rektor, byl na studijních pobytech v zahraničí, vedl mezinárodní projekty …

orwell

Pokud to bude po AB ten, který si na tuto funkci nejvíc „brousí zuby“, tak na to, aby podělal všechno co se dá, žádný cizí jazyk nepotřebuje.

Rokio

Proč je otázka v kategorii mateřské školy?

K otázce. Angličtinu umí mnoho Čechů alespoň na základní úrovni. Politici jsou často inteligentní a vzdělaní, takže je velmi pravděpodobné, že budoucí premiér bude umět anglický jazyk.

JežíšKristus

My ale nechceme angličtine, my chceme motýle.

plebs

Ovládá perfekt němčinu byl dlouholetý předseda Paneuropa – Bohmen und Mahren, má kladný vztah k Polsku a PiS.