misec

Úkon, který nebude možno v řízení před soudem opakovat se nazývá ???

Dobrý den, v úterý píšu trest z trestního práva a tohle by mohla být jedna z možných otázek, nicméně se mi nepodařilo nalézt odpověď…pro někoho je to možná banální, tak bych moc ocenila, kdyby mi sdělil správnou odpověď …jinak otázek je víc, takže pokud by odpovídání někoho extrémně bavilo, ráda bych se zeptala na další otázky.

Předem děkuji za ochotu :)

Nejlepší odpověď
anonym

A co jsi sama provedla, že píšeš „trest“?
Doplňuji:
Což na to jít obyčejným selským rozumem a prostou logikou -
např. „Rekonstrukce na místě činu“ a další podobné nepřenosné úkony vázané na určitou lokalitu, dispozici, laboratorní vybavení a mnoho dalších dle tvého úsudku.
Naše babičky říkávaly, „Holka, přestaň střečkovat a vem rozum do hrsti!“

Další odpovědi
marci1

Podle mě neopakovatelný úkon je takový úkon, který nebude možné před soudem provést.