Bulka

Udelala se me bulka ve vnitrni strane stehen třísle priserne to boli mam problem i s chuzi co s tim cim zmirnit bolest

Nejlepší odpověď
elkon

Co asi, zajít k lékaři.

Další odpovědi
Viktorie II.

To znám, i já jsem na to trpěla. Na radu maminky jsem vřed namazala ichtoxylem, překryla gázou a do tří dnů vřed praskl a vytekl všechen hnis. Vím, je to bolestivé a pokud rada nepomůže, navštiv chirurgii, kde ti vřed rozříznou, dají drén. Jen to nemačkej.