Sezam1

Nevíte, když si koupím TV do traktoru, bude fungovat za jízdy, nebo jen když bude traktor stát, nebo vůbec ne?

Dobrý den,chtěl bych si koupit Tv do traktoru a nevím jakou a zda bude fungovat.Kamarád mi říkal ať si jí nekupuji že když pojedu a nebudu stát na místě tak nebude fungovat,že to za jízdy nefunguje protože to nemá signál.Co je na tom pravdy?Pomohl by nějaký zesilovač?Nějaký tip na tv?Zkušenosti?Dě­kuji za odpovědi.

Původní neotázka
TV do traktoru

Odpovědi
gecco

Že to za jízdy nemá signál je nesmysl – signál je rychlejší, než traktor…
😉
Na druhou stranu – na některých místech je opravdu signál mimo možnost příjmu na nějaké málo ziskové anténě…
___
Dalším problémem může být hluk (sluchátka?), otřesy, vlhkost, prach (tohle nemá běžná elektronika ráda)…
___
Zkus namísto TV pouvažovat o nějakém outdoorovém tabletu s možností připojení TV tuneru (nebo se můžeš koukat na filmy).
😉

Sezam1

To si je je rychlejší,ale tvrdil mi že vlny jdou jakoby obloukem a aby to fungovalo musel bych stát bud na začátku nebo na konci tohoto oblouku.Prý mezi začátkem a koncem oblouku není signál.On má tv v nakladači a říkal že mu to takhle funguje že jen když stojí.Má anténu Coronu.Hluk mi nevadí,propojil bych si to přes aux s rádiem.Vlhkost a prach ve 3 roky starém traktoru není skoro žádná.Chtěl bych tv kvůli tomu abych se mohl dívat na zprávy a tv pořady bez připojení na net.

Mc Merkurion

gecco: … „Dalším problémem může být hluk (sluchátka?), otřesy, vlhkost, prach …“ … toto jsou věci, které v nových kabinách traktorů nepoznáš …

gecco

McMerkurion – no, svezl mne známej JD starým asi 3 roky – a v obýváku mám tedy výrazně klidněji , méně prašno a ani ten panelák se tak netřepe…
😉
Souhlasím, že traktor před 30 lety vypadal jinak…
😉