Avatar uživatele
Sezam1

Nevíte, když si koupím TV do traktoru, bude fungovat za jízdy, nebo jen když bude traktor stát, nebo vůbec ne?

Dobrý den,chtěl bych si koupit Tv do traktoru a nevím jakou a zda bude fungovat.Kamarád mi říkal ať si jí nekupuji že když pojedu a nebudu stát na místě tak nebude fungovat,že to za jízdy nefunguje protože to nemá signál.Co je na tom pravdy?Pomohl by nějaký zesilovač?Nějaký tip na tv?Zkušenosti?Dě­kuji za odpovědi.

Původní neotázka
TV do traktoru

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2590 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Že to za jízdy nemá signál je nesmysl – signál je rychlejší, než traktor…
😉
Na druhou stranu – na některých místech je opravdu signál mimo možnost příjmu na nějaké málo ziskové anténě…
___
Dalším problémem může být hluk (sluchátka?), otřesy, vlhkost, prach (tohle nemá běžná elektronika ráda)…
___
Zkus namísto TV pouvažovat o nějakém outdoorovém tabletu s možností připojení TV tuneru (nebo se můžeš koukat na filmy).
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sezam1

To si je je rychlejší,ale tvrdil mi že vlny jdou jakoby obloukem a aby to fungovalo musel bych stát bud na začátku nebo na konci tohoto oblouku.Prý mezi začátkem a koncem oblouku není signál.On má tv v nakladači a říkal že mu to takhle funguje že jen když stojí.Má anténu Coronu.Hluk mi nevadí,propojil bych si to přes aux s rádiem.Vlhkost a prach ve 3 roky starém traktoru není skoro žádná.Chtěl bych tv kvůli tomu abych se mohl dívat na zprávy a tv pořady bez připojení na net.

před 2588 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

gecco: … „Dalším problémem může být hluk (sluchátka?), otřesy, vlhkost, prach …“ … toto jsou věci, které v nových kabinách traktorů nepoznáš …

před 2590 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

McMerkurion – no, svezl mne známej JD starým asi 3 roky – a v obýváku mám tedy výrazně klidněji , méně prašno a ani ten panelák se tak netřepe…
😉
Souhlasím, že traktor před 30 lety vypadal jinak…
😉

před 2590 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek