dnico

Trvalé následky :jizva v obličeji. Co mohu dělat?

Můj 7-letý syn má na obličeji po úraze jizvu 3,5 × 3 cm,ale náš pediatr mi chce vyplnit formulář o hlášení trvalých následků s rozsahem poškození jež vzbuzuje soucit a ošklivost.U něj prý ošklivost nevzbuzuje. Co mohu dělat?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
led

Vyplniť formulár a ďalej sa k synovi správať normálne.
Ten formulár si odložte, človek zabúda a ak by neskôr mal z toho váš syn psychické problémy („kvôli zohaveniu“ ho nechá dievča), možte mu to vysvetliť.

Další odpovědi
venkovan

Jít k plastickému chirurgovi aby to posoudil.

MacaM

Dobrý večer, mohu pomoci k lepšímu zhojení jizvy pomocí OK gelu, který pomol již mnoha lidem k opravdu úžasným výsledkům. Já sama mám zahojenou velmi ošklivou ránu na patě, známky nejsou téměř vidět, a to jen díky tomuto gelu.

Přidávám zkušenost zákaznice:

ANI NÁZNAK JIZEV!
Při trhání třešní jsem spadla ze žebříku do skleníku. Při pádu jsem si způsobila hluboké řezné rány. Ošetření v nemocnici bylo provedeno dezinfekcí, sešitím ran a to bylo vše. Řezné rány byly hluboké, ale při ošetření OK Gelem se rychle zhojily. OK Omega+ mi pomohla s dezinfekcí, žádné jiné zásahy injekce, nebo řešení infekce nebylo nutné. Nemusela jsem podstoupit ani slibovanou plastiku. Vše se zhojilo rychle a není ani náznak jizev. Jsem ráda, že vše proběhlo bez komplikací. Díky OK Gelu!
L. H., Brno

Napište mi,nebo kontaktujte se přes uvedený web.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Terryle

Na jizvy je prý výborný i obyčejný vepřový sádlo (zkuste sehnat kvalitní domácí, je lepší než kupovaný) – kamarádka měla jizvu po slepáku, při hojení ji pořád promazávala a zatáhla se jí tak, že ani na chirurgii teď mnohdy nepoznají, že má slepák pryč. Hodně mu to mažte a snad se to zlepší, dětem se rány a jizvy hojí dobře…