Lucimia

Trpíte někdo často na průjmy?

Trochu choulostivá otázka, ale jsme tu anonymní… 🙂 Trpíte někdo častěji průjmy? Třeba po nějakém jídle? Já docela často, ikdyž to nejsou úplně vážné průjmy. Mám pocit, že je to vždy po tom, když piju mléko, které není úplně čerstvé (ale doba skončení trvanlivosti je přitom ještě daleko). Bohužel je to spojeno i s flatulencí..:-) bohužel…:-) A co vy?

Nejlepší odpověď
kropitko

otázkou je,co si přesně představujete pod slovem průjem,podle mého,to že máte řídkou stolici a jdete jednou na záchod neznamená,že je to průjem. Já mám řídkou stolici a málokdy je to jinak.

Další odpovědi
quentos

já ne, spíše naopak nadýmáním, ale spraví to čaj z anděliky nebo slivovice. Mimochodem, po mléku (obzvlášť ne čerstvém) je to přirozené – to se po … každý.

anetadela1

Já ne, já chodím na záchod tak 2×, 3× do týdne. Průjem mám pouze vyjímečně. Naposled jsem ho měla tak 3 roky zpátky. Ale moje dcera, která jí denně mrkev, tak má řidčí stolici, ale průjem to není.

panenka

Jen pokud piji hodně kávy s mlékem jinak ne.