elisacek :P

Trochu menší problém.. :/

Zdravím , potřebovala bych poradit! Hodně bych si přála kotě do bytu .. Rodiče s tím souhlasí ale má to jedinej háček … bráška je alergik na kočičí srst.. u babi ho mít nechci , protože bych ho vůbec neviděla… jezdí tam hodně aut , které jezdí rychle.. většinou , když tam jedu , tak tam najdu alespoň jednu mrtvou kočku na silnici :( dalo by se nějak vyřešit , kdybych jí mohla mít v bytě a co by se stalo bráchovy , kdyby jsem jí měla v bytě.? díky za odpovědi… ://

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné odpovědi než ty, které jsi už dostala nebo které najdeš v místním vyhledavači už nemáme. Kočku nemůžeš chovat v garáži a pokud je bratr alergik, tak si pořiďte plemeno bez srsti.

Další odpovědi
Děda Louda

K babi odlož bratra. Snad si dá pozor přes silnici.

hanulka11

pokud je bratr alergigk, tak buď kotě nebo bratr

venkovan

Tak nevím. Rodiče s tím souhlasí a přitom je bratr alergik. Tady mi něco nesedí.
Mimochodem – otě bude za chvilku kočkou. není to tak dávno, co tu jedna slečna psala, že chce kotě, a za pár týdnů, že nesnáší kočky a proto, kotě musí dát pryč.
Takže než si kotě pořídíš – pořídíte, polož si otázku proč ho cheš a jestli jsi připravena a s tebou celá rodina se o kočku starat řadu let.

elisacek :P

Rodiče by mi jí rády dovolili , ale nemohou , páč brácha je alergik na kočičí srst.. na baráku jsme měli hodně koček a starali jsme se o ně dobře.. :)

elisacek :P

Samozdřejmě , že brácha !!! .. existuje nějaké plemeno koček , na která nejsou lidi alergicčtí…? kromě plemena sphnyx ( ta bezsrstá ) , jsou nějaké další.? díky