Miroslavst

Třídíte odpad?

Třídíte doma odpad tak, že máte několik košů a do každého dáváte podle toho, na co je nebo to máte někde bokem a pak jdete s tím do kontejneru?

Doplňuji:
Ano, hliník se dá dobře třídit, ale ne každá plechovka je hliníková.
A nejlíp se mi třídí měď a měděné kabely, hliníkové kabely a jiné Al věci.

Nejlepší odpověď
panenka

Mám doma Miroslave koš do kterého dávám běžný odpad, a pak ještě pytle do modrého dávam klasický odpad,do červeného krabice od mléka,do bílého plasty.

Další odpovědi
Jahoda

Ano, odpad třídíme. Třídím papír a plasty. Kousek od našeho domu jsou kontenery, takže není problém tam skočit. 🙂

ReHu

Třídím jak o život:-).
Fasujeme od ob.úřadu pytle. Koupila jsem stojany, do nich vložím ty pytle a třídím.
Plasty, tetrapacky a papír + běžná odpad 🙂.
Myslím, že by se hodilo i třídit hliník. Je z něj spousta víček, zátek atd.
Doplňuji:
Nestihla jsem odp.opravit 🙂.
Každých 14 dní pytle odváží svozová služba. Stačí zavázat a nechat před brankou.
Takže má touha po ekologii je po této stránce uspokojena 🙂.

oskar

Ano ja take třidim odpad poctivě.

Michal

Dokonce se o tuto ne- závidění hodnou práci částečně starám.

Zdroj: život

Nave

tak s dcerkou2roky,doma odpad trřídíme.ví co kam paří,tak jde a vyhodí to do koše.mame1velký koš a je rozddělený na3menší a pak jdem do kontejneru odpad vyhodit.

ten který je

Já mám Miroslavste velkou tašku kde jsou plasty,kartony od nápojů a sklo.Když je taška plná,vezmu ji a u kontejnerů vyhodím do příslušných nádob jednotlivé druhy odpadů.Papír třídím zvlášt.

Lucimia

Ano, třídíme zvlášť komunální odpad, plasty, papír, kartony od mlék, apod.

RAB

my máme krabici na papíry, krabici na náp. kartony, krabičku na hliník, kyblík na kompost a pytlík na plasty

panenka

Caps Lock už mi tá klávesnice zase blbne a neposlouchá mě.

ten který je

Snad ty kabely neopalujete – to by ztratilo hodnotu.

Miroslavst

Mám na to krásný nožík. A třídím vnitřek kabelů zvlášť a bužírku taky zvlášť.

ten který je

To je super,hele vezmeš mne s sebou kámo?Dám ti cigáro.

Miroslavst

Vezmu, budeš odvážet tu bužírku. Já si s dovolením ponechám ten vnitřek :D

Miroslavst

Panenko, krabice od mléka a plasty můžeš klidně dávat dohromady.

RAB

u nás se to taky nesmí

panenka

Nám to Miroslave zakázali to tak dělat jak ty píšeš.Máme tu Lesíček kam se vše může vozit ale musíme to mít vždy rostříděné,že na to nám ty pytle dávají aby se to třídilo.

Miroslavst

doufám, že to velké L ve slově lesíček je správně a není to lesíček od slova les. Tam to totiž vozí třídit na hromadu každý. Tedy skoro každý.

panenka

Promin Miroslave za to velké L zrovna jsem měla zapnutý CAPS CLOCK.