Lenka123

Tričko s potiskem (Rihanna)

Potřebuji poradit,chtěla bych jsi vytisknout na tričko náký obrázek s Rihannou a protože tady jsem nenašla žádné tak bych chtěla poprosit jestli by jste my nemohly poslat náký odkaz z hezkým obrázkem Rihanny Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Obrázky z Google ti nestačí? Mrkni:
Doplňuji:
Obrázek si stáhneš v potřebné kvalitě (dle výrobce trika-velikosti, kvalitě, ap.), dodáš výrobci a ten ti lehce vyrobí na triko potisk.
Zkušenost

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Ri­hanna&client=ms-opera-mini&channel=new&tbm=­isch&hl=cs&