zjentek

Tři řízky je dobrý náklep?

Nejsou ti Rusáci letos nějak extrémně hraví?

MS

Odpovědi
Kepler

No a co jsi čekal? Našim chlapcům už chybí srdce (nebo motivace a prachy?) do hry. To nevíš o výhrách 3:2 a 4:3 před padesáti lety, kdy jsme proti sborné byli papírově slabí?

marci1

Dostali jsme tři góly,
ale proč my „dali“ nulu?
Nejsme přece mrtvoly,
tak zas hlavu vzhůru. 🙂

Mc Merkurion

… vono to někoho překvapuje ??? … teda původně jsem myslel, že máš na mysli https://www.e15­.cz/domaci/obra­zem-treti-protest-proti-benesove-zaplnil-nejen-prazske-staromestske-namesti-1358837?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=z-boxiku … taky potřetí, a taky stená šaškárna …