HanakovaLuiz

TRI-anti-AGE N-Medical

Dobrý večer, nemáte někdo zkušenost s doplňkem stravy s kyselinou hyaluronovou – TRI-anti-AGE N-Medical? Napíšete, zda Vám funguje?

Odpovědi
Samsonitte

Je to výborný doplněk a funguje jak má, vidím na sobě velkou změnu. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin. Určitě ho zkuste, určitě budete spokojená.

Samsara

Holky, taky bych doplněk stravy TRI-anti-AGE N-Medical zkusila. Napíšete mi, co je to za značku a kde doplněk můžu kdyžtak objednat?

Lollinka

Já tento doplněk stravy kupuju tady https://shop.n-medical.cz/home/747-tri-anti-age-n-medical-60-tobolek-4190498590292.html Jde o značku N-Medical, na trhu je značka už dlouho a doplňky stravy má fakt výborné.