C-system

Trestne oznameni pro podvod

Dobry den prosim o info bylo na mne podane 2 tresne oznameni o podvodu 5.6.2012 na policii jsem byl zvan 9.6.2012 kde jsem vse vypovedel…bylo mi receno ze mam uhradit skodu ve vysi 8.450kc a dohodnou se s podvedenimy ale pokut to nebude do 12.7.2012 vyresene ze to pujde dal az k soudu ma otazka zni kdyz uhradim skodu do 1 mesice budu mit dalsi problemy u soudu s jednim jsem se dohodl na 2 splatky kde jsem mu zaslal oznameni o uznani dluhu s overenim podpisem dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
MartinR

ty nemáš právníka?
zkus tedy web s právní poradnou online … co právník to názor
laik ti neporadí

Další odpovědi
terry

Souhlasím s MartinR a dodávám, kdybys používal interpunkci, byl by tvůj dotaz mohem srozumitelnější a nemuseli bychom ho luštit.

meTTax

Myslím, že to půjde dál, ale dobré je se poradit s právníkem a přečíst si spis.
Každopádně k zaplacení orgány činné v trestním řízení jistě přihlédnou.