Блaнкa

Poradíte, jak nastavit tisk ve formátu A5 tak, abych měla tisk na obou stranách stejným směrem?

Zdravím, když tisknu v OpenOffice ve formátu A5, jedna strana se mi vytiskne vlevo na papíře, ale ta druhá vpravo (z druhé strany).
Potřebuju si to ale pak vystřihnout a mít to stejně, ne jednu stranu tam a druhou tam. Zkoušela jsem v nastavení dát rozvržení stránek dát „pouze vpravo“ i „pouze vlevo“, ale asi to na to nemá žádný vliv, tiskne se to pořád stejně. Nevíte někdo, co s tím? Buď aby to tisklo na stejné straně, nebo aby se to tisklo třeba na papíře uprostřed.

Původní neotázka
Tisknutí A5 – potřebuji obě strany stejně

Odpovědi
ivzez

Jak máte zarovnání nastaveno v dokumentu?
Nenastavil jste si tam levou a pravou stranu
nebo hřbet?

_________

Přehlédla, jsem, že s ženským nickem píše muž.

Pokud bude potřeba po doplnění otázky doplnit odpověď,
budu už muset pokračovat dole v diskuzi.

Блaнкa

ivzez – ta otázka byla automaticky vepsána dle popisu mého dotazu, nepsala jsem ji já. Moje původní otázka je napsaná pod mým popisem 🙂
Jinak, zkoušela jsem se tím různě proklikat a vypadá to, že by to už mohlo jít. Tak děkuji za radu, měla jsem to nejspíš nastavené blbě 😁