Jero

Poradíte, jak mám vypočítat těžký matematický příklad?

Sestrojte 4-boký hranol s výškou 8cm. Dolní podstava v rovině alfa (-5;8;2), její obdélník A[-1;1;?];B[-2;2;?]. C je dán vlastností, že y souřadnice C je větší než y souřadnice B a délka strany BC je 2×AB
Jde to vůbec vypočítat? Děkuji za případné odpovědi byl bych fakt rád :)
Kdyžtak i nějaký postup kdybyste chtěli :)

Původní neotázka
Těžký matematický příklad – pro matematiky!

Odpovědi
anonym

Ty chceš být architekt, že se to chceš naučit vypočítat, nebo jak?

Cenobita

Nejspíš je to geometrická úloha. Má se to opravdu vypočítat nebo narýsovat ?