Tetovani na hlave – boli to?

Chtel bych si nechat po cele hlave vytetovat pavucinu. Boli to, nebo je to snesitelny?

Nejlepší odpověď
shikanzen

Je to v pohode, jen z toho trochy brni hlava – preci jen pavucina nebude trivialni zalezitost ;-D

Další odpovědi
maty

Zajimalo by me jak shikanzen prisel na to ze to bolet nebude?Bud to je potetovanej od hlavy az k pate nebo jen tak blaboli.Tetovani mam taky a nedoporucuju tetovat pres kosti.Ale jak ti povi kazdy tater pokavad ses plne rozhodnutej a chces to tak te to nebude bolet.P.S-da se to prezit , drzim palce.

Tomadollar

No hlava je místo kde je pouze kůže a žádné maso tetuje se skoro na kost. Takze určitě to bude hodně bolet