slunicko075

TETOVÁNÍ A KOUPÁNÍ SNÍM.....

Prosím o radu. Ode dneška mám tetování vše vypadá dobře,ale zapomněla jsem,že za6dní máme jet do pasohlávek máme koupené nějaké poukazy jiř delší dobu, vím, že s tetováním nesmín do vody, ale nemohla bych si ho na tu dobu co tam budeme přelepit náplasti, rozhodně nebudu celou dobu ve vodě…???? děkuju

Odpovědi
Questman

Pokud budeš mít vodotěsnou náplast tak určitě můžeš :)
Dají se koupit v lékárně, vyrábí je myslím Hartmann.

badisko

no dle meho…za 7 dni uz to nebude tak tragicke …:D tetovani neni zase takovy zasah do tela …a celkem rychle se zahoji … tak pokud nebudes plavat ve vode tak by to vadit memelo …jinak ta naplast no…

Děda Louda

Sněz.