8life

Ten kluk je vychcaný ?????????

Ahoj ! Chtěl jsem se Vás na něco zeptat . Co vlastně znamená , když někdo říká " Vy jste vychcaný ( Vy jste byl vychcaný ) . Já se učím česky a byl jsem na jednou takovou komunikaci … Já si myslím , že znamená slabý nebo divný nebo blablabla … Díky za odpověd

Nejlepší odpověď
iceT

vychcaný,vyčů­raný=vychytra­lý,mazaný,
někoho přechcat,přečů­rat=někoho přechytračit,pře­vézt

Další odpovědi
mosoj

Ajaj cizinec. Nezávidím ti !!!
Češi jsou vychcaní ( vypočítaví) a závistiví. Ti závistiví závidí těm vychcanejm a ti vychcaní se snaží aby jim ti závistivý záviděli.

huxa

prohnaný, lišácký-foxy, canny

quentos

když už jsme u těch překladů, nejlépe tomu odpovídá „cunning“

hanulka11

je mazanej ,využije situaci ,

david22

Také může znamenat, že je neupřímný, nejedná férově.
Doplňuji:
unfair, dishonest

Conchus

Vychytralý, který chce získat nějaký prospěch bez odpovídající námahy