KatkaM

Telefon po obnovení továrního nastavení – co dělat?

Po obnovení továrního nastavení je obrazovka mobilu prázdná, nezobrazují se na ní ani základní ikony (hovory, SMS), jen zpráva "Vaše nedávné displeje se objeví zde.! Když na ni kliknu, nic se neděje. Co dělat?

Odpovědi
FlAsh_7

technická podpora

Hlada

Pomocí kombinace tlačítek VOL± a vypínače se dostaň do servisního módu. V něm můžeš otestovat celistvost souborů a provést t. zv. hard reset. Univerzální návod neexistuje, u každého modelu je to trochu jiné.

anonym

Ahoj KatkaM, nejsi náhodou v historii aplikací (Android = nejčastěji po stisknutí ikony dole na displeji úplně vlevo, IOS takovou hlášku nezobrazuje). Stiskni domovní tlačítko pro návrat na domovskou obrazovku (Android = nejčastěji tlačítko dole na displeji uprostřed)