Kubver

Jak to, že se mi opakovaně sám od sebe za mé nepřítomnosti pustil kohoutek a tekla voda? Hlavní uzávěr byl uzavřen.

Mam dotaz a verim, ze krom vtipalku mi muze nekdo odpovedet. Koupil jsem dum. Prvni co jsem udelal, ze koupil novy zamek do dveri. Prisel tam jeden den a tekla do vany studena voda. Kohout byl roztoceny naplno. Vodu jsem zavrel. Pak jsem tam byl jeste nekolikrat a nic. Byl jsem tam vcera a voda zas tekla pro zmenu do vany i umyvadla. Opet jen studena kohoutek roztoceny naplno. Dnes jsem tam byl a voda pro zmenu netekla vubec. Ve sklepe byl uzavren hlavni uzaver. Dum byl zamceny, vsechna okna zavrena. Dvere neposkozene. Kdyby mi nekdo chtel skodit, dal by do umyvadla spunt nebo hlavici vytocil na stranu a voda by tekla na podlahu. Nejde mi to do hlavy. Muze mi toto nekdo vysvetlit? Krom vtipkovani o strasidlech? Nevim co s tim. Volat na policii a nevypadat jako blazen nejde. Klic od vchodu mam jen ja na svych klicech a do domu nevede jiny vchod.

Odpovědi
Lovecrossed

Pořiď si kameru co má x hodin nahrávání, dej ji do koupelny a uvidíš na záznamu co se to kurva děje…popřípadě webkameru a sleduj to online.

carlosbomber

Lovecrossed má dobrý nápad. A nemuže se tam nekdo dostat přes nějaké sklepní okýnko nebo půdní ? A není tam náhodou někdo zamčený, třeba bezdomovec který tam přespáva a schováva se před vámi ?
Byl bych rád kdybys potom dal vědět jaka byla příčina

mosoj

Poltrgaist!