leonessa

Těhotné ženy vs. ryby

je pravda, že se říká, že těhotné ženy nemůžou cítit pach ryb a už vůbec je jíst?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

To je skutečně individuální. Chuťe a reakce na různé vůně a pachy jsou v těhotenství někdy opravdu zvláštní. Obecně jsou těhotné ženy na různé pachy a vůně citlivější, tedy nejen na rybí.

Jsem těhotná podruhé. Poprvé jsem neměla s rybami žádný problém, mohla jsem je jíst úplně normálně a ani jejich specifický zápach mi nedělal sebemenší problémy.
Teď je nemohu ani cítit a polknu je jen s velkým sebezapřením.

Další odpovědi
oskar

Chutě těhotnych jsou různe,ne všechny.

panenka

já si myslím že je to nesmysl protože ženy rybi by v těhotenství jíst měli.Teda mě to bylo řečeno i jsem to četla, ale možná jsou i ženy které zkrátka v těhotenství rybu nemusí.

Lucimia

Jak která žena – některá to nesnese, jiná se po tom může utlouct.