K121212

Tampony v 15 ?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat je mi 15 a menstruaci mám od 13. Používám vložky, ale chtěla bych zkusit tampony. Myslíte, že by pro mě byly vhodné, když jsem panna? A jakou značku byste doporučily? Mohla bych je v 15 používat?

Odpovědi
elkon

Proč se neptáš gynekologa. Tyhle věci není dobré ventilovat jen tak někde na webu. Nejlépe ti poradí odborný lékař, který zná tvé tělo.