quentos

Taky jste zklamaní údajným „volným pokračováním“ seriálu „Expozitura“?

Údajná „první řada“, jak si určitě vzpomínáte, končila poněkud násilně a „efektivně“ ufiknutým dílem, kdy hlavní kladné postavy byly náhle drženy v šachu těmi zápornými. Člověk se těšil, že v nové řadě přijde rozuzlení. A ono ejhle – úplný střih, jako by se nic nestalo, hlavní hrdinka najednou pracuje úplně někde jinde a z téměř geniálního seriálu, o nějž dokonce projevily zájem USA, je najednou, alespoň se mi zdá, plytká komerční fraška, která s původní řadou má společného jen pramálo… nebo jsem to jenom blbě pochopil a nerozumím tomu?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – já se nekoukal ani na původní Expozituru…
Nějak na tyto seriálové počiny nemám dostatek otrlosti…
😉

Další odpovědi
redy

Já nejsem nespokojená. Naopak, teď čučím na druhej díl, a zatím to nemá chybu.

Mravenec

Není to moc k tématu, ale dříve seriál Sanitka byl skvělý, všechno propracované. Ale nedávno chtěli „vylepšit“ tak udělali Sanitku 2, samé násilnosti, žádný děj a zkrátka moderní seriál podobný Ulici apod.

Lidé a rejžové potřebují vymýšlet nový šlágry, ze kterých pak vyjde propadák.

ReHu

Nejsem zklamaná.
Nesledovala jsem ani 1. sérii – Expozituru.

anonym

Expozituru jsem neviděl a tohle pokračování zatím ujde, lepší než kdejaký americký seriál, nebo americká komedie, které s málo výjimkami přímo nesnáším. Proto sleduji CS Film + CS Kino

redy

quentos, první řada skončila tím, že jejich skupina policajtů byla rozpuštěna.
Byli zapleteni se zločinci.
Každej znich si našel jinou práci, a je to bomba.
Můj skromňoučký názor 🙂

quentos

že byli zapleteni se zločinci, bylo zřejmé už cca od poloviny řady, nicméně pokud se dobře pamatuju, řada končila tím, že policajti dostali hlavní kladné postavy do šachu, „vysvobodili“ Drobečka a zmizeli. Co bylo potom, je ve hvězdách (Co je s Drobečkem? A s Oravou a Kofčínem?)

redy

Hmm…
Ale stejně, moc dobrej seroš 🙂