Pomelo74

Co je to ta Expozitura?

Dobrý den.Dívala jsem se na první a druhý díl seriálu Expozitura.Je to docela dobré,jen nechápu proč je Tereza (Hana Vágnerová) v tom sklepě a proč vězní toho chlapa? Co se stalo? Nějak to nechápu…

Nejlepší odpověď
Drap

Expozitůra je pobočka instituce, někdy se tak označovala část farnosti.Tak zněla otázka.
O seriálu nic nevím, nesledoval jsem, nesleduji a nebudu sledovat

Další odpovědi
www

V tomto podání je to další utrápený seriál, stačilo mně 15 minut 😁

zbynekplzen

Je to vyprávěný příběh a když uvidíš všechny díly , vše se dozvíš ,je to i o tom aby tě to zajmalo a měla jsi důvod se dívat i příště