Jakých je vašich 5 nebo 10 nejoblíbenějších seriálů?

Muzete minit i to, zda jste je doukokali cele a jaky na ne mate nazor.

Navic jako extra
Jako volitelne pro fandy serialu: Pokud mate serialy, jez vas zklamaly po urcite dobe, tak je muzete take uvest a duvod, proc jste je nedokoncili.

Nejlepší odpověď
quentos

  1. Dr. House

.
(dlouho nic)
.

  1. Expozitura
  2. CSI: New York
  3. Simpsonovi
  4. Dr. Ludsky

House jsem dokoukal zatím cca do začátku sedmé série – nebyl čas. Ale už mám jasno v tom, že pro mě tento seriál končí smrtí hlavního hrdiny, protože to, co bude potom, už bude s odpuštěním typická americká s… (sami tvůrci přiznali, že se „zaměří na vztah Chase s Cameronovou“ – už to diváka odradí).
Expozitura se mi zatím jeví jako nejlepší seriál, který jsme tu kdy dokázali vyplodit, akorát mě mrzí, že jeho pokračování se pořád odkládá (údajně z finančních důvodů, ale na různé tuctové seriály peníze zjevně jsou…)

Další odpovědi
iceT

Sherlock,Vlčí mládě,CSI kriminálky,NCIS,Grim­m,Stoupenci zla,Metalista,Dr­.House,Arrow,Jak vycvičit draky,Dobrodružství kriminalistiky.
Dokoukáno to,co je dostupné,čili ne všechny seriály byly ukončené.Lehké výhrady k Mentalistovi-nepobrala jsem,proč smrtí Red Johna nebyl seriál ukončen a pokračovalo se dál;když Jane dostal práci u FBI,předpoklá­dám,že případy řeší stejným způsobem jako u CBI,takže nic inovativního.

Löwe

http://shirai­.cz/profil-zobraz/70358/F­reestajlo/

Když najedeš na obrázek, ukáže se ti název…

Lamalam

Simpsonovi, Futurama a Červený trpaslík. Z českých Dva písaři

Luxx

Červený trpaslík, Expozitura, Californication, Dexter, Ezel, Brigáda – viděla jsem všechny díly
Columbo, TopGear, Futurama – neviděla jsem všechny díly, zatím…

.. pořadí nehraje roli

Pepa25

Sherlock (BBC od r. 2010 -)
Dr. House
Bratrstvo neohrožených
Byl jednou jeden život
MI5 (Spooks)

jirka F

chalupáři,uli­ce,Ordinace v růžové zahradě 2,Cesty domů,Horákovi,