Gus_Fring

Taky během covidu tloustnete?

Já jsem v dubnu, kdy covid začal, měl 64 kg. Nyní se mohu chlubit necelými 80 kg. Nejhorší na tom je, že jsem ještě dítě, takže jsem pěkné prasátko…

A co vy? Taky během Covidu tloustnete anebo ne?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Netloustnu. Ale líbí se mi covidový vtip: Během epidemie covidu polovina žen otěhotněla, a druhá polovina jenom tak vypadá. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ne, proč bych měl. Co Covid mění na možnostech pohybu, nebo stravování? Dokonce se smí sportovat bez roušek, takže nevidím rozdíl, pokud bych tedy neonemocněl … Jsem programátor a mám sedavé povolání. Tak holt nejím často kalorické bomby a sportuji.

quentos

Ne, naopak. Chodím denně na dlouhé svižné procházky.

Drap

Ne, nemám pro to žádný důvod.

Kepler

Ani ne, covid můj životní styl nijak neovlivnil, stejně jako asi u každého důchodce. Baby už mě nehoní a já na ně taky kašlu, tak o co jde?

Pepa25

Ano. Naštětí ne tam moc, ale také jsme +6 kg proti stavu vloni touto dobou (naštěstí v létě jsem stagnoval). Mám míň pohybu a hlavně víc jím.

Mc Merkurion

… ne, covid mne nijak víceméně nepoznamenal … vlastně jo: jsou zavřený fastfůdy a číňani, takže se stravuji zdravě na domácí stravě …

Rokio

Ano, přihral jsem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Matesax: To máš těžký… snažil jsem se sportovat před covidem, ale individuální sporty mi nějak nic neříkají. A donutit se jen kvůli tomu abych zhubnul, když v tom není to srdce…