Avatar uživatele
Gus_Fring

Taky během covidu tloustnete?

Já jsem v dubnu, kdy covid začal, měl 64 kg. Nyní se mohu chlubit necelými 80 kg. Nejhorší na tom je, že jsem ještě dítě, takže jsem pěkné prasátko…

A co vy? Taky během Covidu tloustnete anebo ne?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? sesednizkola před 1140 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Netloustnu. Ale líbí se mi covidový vtip: Během epidemie covidu polovina žen otěhotněla, a druhá polovina jenom tak vypadá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, proč bych měl. Co Covid mění na možnostech pohybu, nebo stravování? Dokonce se smí sportovat bez roušek, takže nevidím rozdíl, pokud bych tedy neonemocněl … Jsem programátor a mám sedavé povolání. Tak holt nejím často kalorické bomby a sportuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne, naopak. Chodím denně na dlouhé svižné procházky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nemám pro to žádný důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ani ne, covid můj životní styl nijak neovlivnil, stejně jako asi u každého důchodce. Baby už mě nehoní a já na ně taky kašlu, tak o co jde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ano. Naštětí ne tam moc, ale také jsme +6 kg proti stavu vloni touto dobou (naštěstí v létě jsem stagnoval). Mám míň pohybu a hlavně víc jím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, covid mne nijak víceméně nepoznamenal … vlastně jo: jsou zavřený fastfůdy a číňani, takže se stravuji zdravě na domácí stravě …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, přihral jsem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Matesax: To máš těžký… snažil jsem se sportovat před covidem, ale individuální sporty mi nějak nic neříkají. A donutit se jen kvůli tomu abych zhubnul, když v tom není to srdce…

před 1140 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek