Rokio

Takhle má vypadat slušný sebevrah. Mám pravdivý a racionální názor?

Zde je odkaz na článek: https://www.bles­k.cz/clanek/re­giony-praha-praha-krimi/647438/tr­agedie-v-nemocnici-v-praze-muz-se-zastrelil-v-cekarne-urgentniho-prijmu-pred-zraky-ostatnich.html
zdroj: blesk.cz

Daný muž nikoho neohrozil, ale pouze zabil sám sebe. Udělal to rychle a nikoho před smrtí nevydíral.

poznámka: Samozřejmě sebevraždy nepodporuji a nikoho nenavádím k sebevraždě. Pouze vyjadřuji svůj názor.

Nejlepší odpověď
led

Daný muž svojim činom minimálne ohrozil prítomných ľudí psychicky. Neviem, ako by ste prežívali vy takúto sebevraždu na ich mieste, Možno by ste sa otriasli a zabudli, veď „život ide dalej“, alebo by to malo na vás ťažké psychické a iné zdravotné následky (od nespania, cez pomočovanie a podobne…).

Další odpovědi
Autista

No jo, ale von to po něm někdo taky muší uklidit. Taky tim ale způsobil nejednomu člověku trauma a bolest příbuzných, kor když to bylo v nemocnici, kde jsou lidé s oslabenou imunitou a co kdyby on něco měl a z těch zbytků by od toho nějakej týpek něco chytl?

quentos

„Pravdivý názor“ je nesmyslné spojení.

Drap

Neni předpis jak má vypadat slušný sebevrah. Už to pojmenování " slušný sebevrah" je podivné. V každém případě tento muž už měl být dávno u psychiatra. Určitě se nechoval slušně, když svou sebevraždou způsobil psychické problémy řadě lidí.Nikdo zatím nevíme proč to udělal, ale ani na sebevraždu nemá nikdo právo.
To je opět další tvůj zmatený názor.