Tak se brachovi dnes narodila zdravá holčička. Co do postýlky?

Co do postýlky ?

Odpovědi
anonym

Není drahý,a naše vnučka ho do postýlky bere stále.

jinsun

plyšáky a nad hlavu zavěsit takový ten hrající kolotoč :)

01Ricco

Zlatou minci – pro prcka.
Pleny, vlhčené ubrousky – pro prcka i pro rodiče, to se vždycky hodí.

Nikkol

Hezké jsou látkové panenky a takový ty hooodně heboučký plyšáci pro nejmenší. Nebo takový ty hračky jak jdou natáhnout a hrajou ukolíbavku.

MacinaN

Ahoj. Jestli hledáš nějakou inspiraci, tak bych možná doporučila mrknout třeba sem: https://www.mamo-tato.net/ Právě tam jsme nakupovali spoustu věcí pro naše mimčo. Mají tam celkem velký výběr, takže myslím, že něco užitečného tam vybereš. :)