Avatar uživatele
anonym

Tak co, už jste si nechali pro korunu koleno vrtat ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, gagaga před 3780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Jsem rád, že mi vůbec nesou (kolena). Ještě si je nechám vrtat. Tůůůdle.
Tak koruna mi za to nestojí. Já přišel v životě o statisíce takže nějaká kačka mi teď může akorát …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Řekl bych to asi takhle…ano nechám si vrtat koleno, ale z toho důvodu, že mě také nikdy nikdo nedal něco navíc.Všude si nechávám do koruny vracet drobné zpátky.
Celý život jsme dělal ve fabrice u mašiny a dělal jsem na úkol a mistr mě také neřekl…dneska jsi udělal jen za xx Kč a proto ti to dorovnám na celé, aby se to lépe počítalo.Výplatu také dostávám třeba jen na konci 99 a také mě to nikdo nedorovná na celou. A ještě v této době, kdy jsem už rok nezaměstnaný a musím počítat doslova s každou korunou, tak se na ulici ohnu i pro tu korunu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Pokud se nejedná o částku tisíců tak nikdy.I nevracené dluhy v hodnotě 500 Kč nějak nehrotím.Na druhou stranu zbavit se člověka za 500 Kč je v dnešní době docela výhodné
Doplňuji:
Jinak…Asi 2 hodiny z5 mi přišel balík pomocí PPL za 1573 Kč bohužel poslíček neměl drobné,já taky ne tak sem mu dal 1600 a nechal to tak

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jak je to u beznohého?

před 3780 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Třeba má nohu dřevěnou, do té vrtá mnohem pohodlněji 🙂

před 3780 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek