Tak co, už jste si nechali pro korunu koleno vrtat ?!

Nejlepší odpověď
Jikra

Jsem rád, že mi vůbec nesou (kolena). Ještě si je nechám vrtat. Tůůůdle.
Tak koruna mi za to nestojí. Já přišel v životě o statisíce takže nějaká kačka mi teď může akorát …

Další odpovědi
anonym

Řekl bych to asi takhle…ano nechám si vrtat koleno, ale z toho důvodu, že mě také nikdy nikdo nedal něco navíc.Všude si nechávám do koruny vracet drobné zpátky.
Celý život jsme dělal ve fabrice u mašiny a dělal jsem na úkol a mistr mě také neřekl…dneska jsi udělal jen za xx Kč a proto ti to dorovnám na celé, aby se to lépe počítalo.Výplatu také dostávám třeba jen na konci 99 a také mě to nikdo nedorovná na celou. A ještě v této době, kdy jsem už rok nezaměstnaný a musím počítat doslova s každou korunou, tak se na ulici ohnu i pro tu korunu.

Awe

Pokud se nejedná o částku tisíců tak nikdy.I nevracené dluhy v hodnotě 500 Kč nějak nehrotím.Na druhou stranu zbavit se člověka za 500 Kč je v dnešní době docela výhodné
Doplňuji:
Jinak…Asi 2 hodiny z5 mi přišel balík pomocí PPL za 1573 Kč bohužel poslíček neměl drobné,já taky ne tak sem mu dal 1600 a nechal to tak

anonym

Jak je to u beznohého?

Sůwa

Třeba má nohu dřevěnou, do té vrtá mnohem pohodlněji 🙂