Marky Stark

Tak co, kolik jste si už letos našli klíšťat?

Ptám se nejen proto, že jsem si postřehla zajímavé otázky Founda, ale také proto, že jsem si jich po posledním víkendu na sobě našla pět.

Nejlepší odpověď
Drap

Na sobě jen jedno. Viděl jsem jich letos snad už dvacet.

Další odpovědi
Kepler

Já letos žádné a za celý život jsem chytil jen jedno. Asi vím, jak se oblékat.

quentos

Jedno, zmateně pobíhalo a nevědělo kudy kam. Možná výhoda chlupatých nohou.

aliendrone

Što? Ničevó! Klíště (živé v reálu) jsem naposledy viděl… ani si nepamatuji, je to MNOHO let dozadu!!

(Asi proto, že jsem strašlivý Aliendrone a tak maličké zvířátko má ze mne pochopitelně strach, no!) ;) :D :D

zjentek

V dubnu nic, pohoda, ale za květen pak asi dvacet, všechny na zahradě! Z toho ŠEST bylo tuze zacucaných, ostatní jsem jenom sebral při pochůzce po kůžy. ;)

K doplnění (podotázce):

Jestli chceš, tak to můžeš doplnit do mý ankety… takovou nemá ANI FOUND! ;)

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-letos-meli-klistaka#discussion

ivzez

Já to mám jako Kepler, za celý život jen jedno klíště,
které se navíc ani nestihlo zakousnout.

Jako Vůbec

My ne.
Kocour jedno.
Vede.

Kajoch

U sebe letos žádné a u mého psa zatím,překvapi­vě,pouze jedno(:o)))