ali

Nevíte někdo, jak mám obnovit tovární nastavení u tabletu GoGen TA 7700?

Dobrý den nevite někdo jak provézt obnovení továrního nastavení . Děkuji

Původní neotázka
tablet tovární nastavení gogen ta 7700

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Jdi v Androidu (4.4 KitKat) do „Nastavení“, pak do „Zálohování a obnovení dat“ a tam poslední je „Obnovení továrních dat“.
Ale pozor, obnovení do továrního nastavení vymaže vše, co je v tabletu instalováno (mimo OS a jeho aplikace) a veškerá data (veškeré individuální nastavení, aplikace z GooglPlaye, fotky, videa a.t.d.) Potřebná data je nutno, pokud to jde, předem uložit někam, odkud je potom možno eventuálně je zkopírovat zpět.
Jinak možno ještě, pokud nejde tablet spustit do OS, pomocí kombinace současného stisku tlačítek „power“ (vypinač) a Volume (zesílení/zes­labení) spustit „Recovery systém Android“, v tom vymazat paměti a spustit do továrního nastavení. Spuštění „Recovery“ je nutno zkoušet vícekrát, a rovněž kombinaci vypinač + zesílení, nebo zeslabení. Chce to trochu „laborování“.